September 09, 2015

Cloudonline a jeho přínos

by felcopy

S cloudonline felcopy získáváte aplikaci pro vaše neomezené úložiště s dalšími různými nástroji. Cloudonline je zdarma nebo za malý poplatek dle ceníku.Můžete tisknout, zálohovat, stahovat, přehrávat, prohlížet bezpečně svoje data na jednom místě.

Nepotřebujete si nosit žádné mobilní úložiště , nebo flešky a pod. felcopy

Přihlášení do cloudu

September 09, 2015

Aktivace a sdílení

by felcopy

Cloudonline získáváte s vaší registrací do bonus klubu.Musíte jenom požádat o aktivaci.(tlačítkem) Sdílení dat nebo galerie v začátku není možné.Cloudonline je plně osobní aplikace.Pokud chcete sdílet data z vašeho cloudu mezi studenty musíte o tuto službu požádat.Není pro studenty nijak zpoplatněna a má funkci sociální sítě.Heslo pro prihlášení je shodné s vaším heslem pro přihlášení na jako registrovaného uživatele FELCOPY.

Aktivovat cloudonline

September 09, 2015

Po prvním přihlášení

by felcopy

Po prvním přihlášení se vám automaticky vytvoří cloudová aplikace s hlavním menu na levé straně.Vše je přispůsobeno na co nejjednodušší ovládání.Ihned můžete využívat soubory k nahrání či stahování.Vše se řaadí čistě podle vás.Vytvoříte tzv. "Album" ktery se chová jako galerie.Jednotlivé albumy můžete také rovnou využívat jako prohlížeč videosouborů a podobných multimediálních programů.Nezapomeňte si projít jednoduchou nápovědu.

Přihlášení do cloudu