Jsme výrobcem, systémů pro domácnost a podnikání

  POKLADNA START 1 - Platnost konfigurace od 01.02.2017

 
  Sestavení + monitor   Balení START 1 obsahuje:  
Mini ITX Case + externí napájení počítačovou pokladní sestavu Windows 10
  ŠxVxH:  215 x 70 x 225mm   kompletní software pokladní systém - PŘEHLED MODULŮ  
  HDD, RAM, DVD/RW   bezdrátový set + napájecí adaptér  
120GB SSD (System) 4GB 1600MHz DDR3 instalaci na místě a zaškolení personálu  
  Mainboard + Software   EET modul -  Elektronická evidenci tržeb   
  HDMI, DVI, D-Sub, mITX / Windows 10      
  CPU + BOX chlazení + LAN   Akce do 01.09.2017 :  
      ESET antivir pokladny za 1Kč / rok  
      Přepěťová ochrana pokladny za 1Kč.  
  Pokladní systém je plnohodnotná počítačová sestava , kterou můžete používat jako standardní kancelářský stolní počítač.   cena kompletu pokladní sestavy je 16 500,-
cena kompletu včetně dotykového panelu je 23 400,-
 
  Pokladna má velmi jednoduché ovládání. Skenerem čárového kódu naberete zboží , zapíšete přijatou hotovost a vytisknete účtenku nebo fakturu.   Volitelné příslušenství :
Pokladní zásuvka , skener čárového kódu, tiskárna účtenek, tiskárna faktur
 
  Práce s pokladnou je rychlá , efektivní a bez chyb. Vše potřebné dostanete připravené pro okamžité použití.   Možnosti nákupu : hotově, úvěrem nebo operativně  
Instalace pokladny na zadní stranu monitoru  náhled
         
         
      cena pokladní sestavy 17 000 Kč  
         

Pokladní systém pro Windows - REGISTRAČNÍ POKLADNA dle novely zákona §1-§9 je zapracována tak, aby vyhovovala i nejnáročnějším požadavkům (fiskální paměť atd.).
Pokladní systém komunikuje s libovolnou pokladní tiskárnou s příslušnými ovladači pro Windows i přímým tiskem na tiskárnu (Star200,300 apod.), s klasickými tiskárnami, podporuje čtečky čárových kódů, pokladní zásuvky i zákaznické displeje.
Pracuje v OnLine provozu se skladem, ze kterého odebírá zboží. Je možné vkládat texty, odkazy, složeniny, sériová čísla zboží, pracovat se systémem slev podle množství, přihlášeného zákazníka, s věrnostním systémem, platbami v EUR, úhradou kartou atd.

Vstup do systému je chráněn heslem pro každého uživatele, jsou rozděleny priority a přístupová práva, operace se protokolují podle obsluhy i přihlášené směny.
Denní i měsíční uzávěrky, uzávěrky podle slev, revize atd. Obsluha kasy bez použití myši.
Využíváno v samoobsluhách, prodejnách potravin, mobilních telefonů, květinářstvích i trafikách , copycentrech, restauracích atd

E-SHOP : Objednávky odeslané e-shopem lze načíst do systému jediným kliknutím včetně údajů o zákazníkovi a objednaném zboží, stejně tak jako lze jedním stiskem tlačítka zgenerovat a umístit na web aktualizovaný e-shop kompletně generovaný ze systému.

EET - Elektronická evidence tržeb : V souvislosti se zákonem upravujícím evidenci tržeb v prodejnách a restauracích je nutné na základě certifikátu napojit pokladní místo přes internet na servery ministerstva financí kde se každý vydaný a vytištěný doklad ukládá do databáze.

POKLADNÍ SYSTÉM JE VYROBEN KOMPLETNĚ NA "KLÍČ"    

Dotyková obrazovka : je určena pro rozlišení 1024x768 nebo 800x600 (IBM). Mezi hlavní přednosti dotykové obrazovky patří okamžitý náhled na účet vpravo se zvýrazněním, možnost definovat barvy všech tlačítek pro jakoukoliv položku (obsluha se orientuje podle barvy), možnost druhého větvení produktů (např Nealko se větví na tři výrobce limonád a po rozkliknutí kteréhokoliv v dolní části dotykové obrazovky se přes celou obrazovku objeví kompletní nabídka sortimentu). Mezi další přednosti patří možnost slev přímo na tlačítku, možnost změnit nápis tlačítka oproti názvu výrobku apod.

Sklady : Neomezený počet skladů, příjmy, výdeje, převody. Podpora i tisk čárových kódů, velmi rychlý provoz. Prodej za velkobchodní i malobchodní ceny, dealerské slevy, složené výrobky. Generování ceníků pro internet, export dat skladů v XML. Automatické přepočítávání cen, snadná obsluha. Optimalizace pro plátce i neplátce DPH podle nastavení firmy uživatele. Tisk příjemek, výdejek, sestav, přehledů, ceníků, uzávěrek, inventur, skladových karet.

Účetnictví :  Po kliknutí se zobrazí výpis všech vložených dokladů. O jaké doklady jde, se nastavuje v pravé horní části obrazovky (pokladní doklady, bankovní výpisy, faktury a dobropisy, interní doklady). Pokladní doklady lze vytisknout (nejenom jednotlivě, ale při Tisk všech dokladů vytiskne všechny dosud nevytištěné pokladní doklady), je zde také velmi užitečná funkce přečíslovat (vhodná pouze při zpracování většího množství paragonů na konci roku, kdy jsou data napřeskáčku - postupně se vloží všechny doklady a poté se spustí funkce Přečíslovat - doklady se přečíslují podle data a teprve potom se všechny vytisknou a výsledné výstupy jsou korektní). Pokud funkci přečíslovat nepoužíváte, pak lze se systémem pracovat naprosto klasicky. V dokladech lze vyhledávat podle jakéhokoliv slova či slabiky, dvojklikem na doklad ve výpisu jej lze upravit. Samozřejmě je možné doklady mazat a tlačítkem Nový se vytváří nový doklad (podle toho, jaký druh dokladu je v pravé horní části obrazovky zaškrtnut).

   

Chcete jen EET - program?

Od 1.2.2017 máte možnost zakoupit jen software pro vaší techniku ( PC, tablet nebo chytrý telefon ). Žádné měsíční paušály a pod.

EET SW Lilka pro Android,Windows,Apple za cenu 1125Kč - zobrazit v e-shopu  - zobrazit popis Funkce programu

EET SW AnetCa pro Window 7 a vyšší verze za cenu 1879Kč - zobrazit v e-shopu  - zobrazit popis Funkce programu

Série Pokladna Start - mini ITX.

zobrazit v plné velikosti

 

Po 1.2.2017 je nutné opět pro uživatele webmario přeinstalovat aktuální verzí pokladní systém a znovu načíst váš certifikát ( který již máte vytvořen na webu finanční správy ). Od toho okamžiku bude pokladní systém propojen přes datový most na servery EET finanční správy.

Bezdrátové ovládání nebo dotykový panel pro každou pokladnu.

     

  

     

Dotykové ovládání pokladny nevyžaduje příslušenství.

Nedílnou součástí je UPS zdroj .

Nepřerušitelný zdroj napájení vyžaduje každé kancelářské zařízení pro svojí bezpečnost.Navrhujeme přesný UPS zdroj pro podnikové aplikace, domácí kanceláře,forenzní stanice a  zábavné systémy

  

    

Nejvyšší důraz pro chlazení.

Řešíme systém přesného chlazení našich sestav a tím zabraňujeme vzniku statické elektřiny. Díky našemu přesnému návrhu chlazení do určitých míst se bezpečně využívá výkon a prodlužuje se životnost komponentu.

  

    

nahoru